Z.Kękuś PPP 485 A.Dudo ogłoś BANKRUCTWO Polski – z winy Żydów. Moje oczekiwanie od 28.09-RPO M.Wiącek

Historyk z wykształcenia, przez lekarza, dr. n. med. Władysław Kosianiaka-Kamysza zdiagnozowany – słusznie! – jako patologiczny, wymagający terapii, kłamca, przez posła na Sejm RP Grzegorza Brauna nazwany publicznie „Mateusz Morawiecki, premier, premier zdrajca i zbrodniarz”, zdrajca z całą pewnością, chroniony z naruszaniem prawa przez prokuratorów Zbigniewa Ziobry, prezentowany w grudniu 2027 r. przez media w Izraelu jako „były bankier z żydowskimi korzeniami”, Mateusz Morawiecki, w jego bezstrosko-frywolnym, opartym na „kupowaniu” sobie Polek i Polaków – za pieniądze… Polek i Polaków – przed wyborami parlamentarnymi 15 października, sposobie zarządzania Polską zadłuża nas , w ogromnym tempie, na kwoty, których nigdy nie spłacimy.
Chyba, że… wierzyciele pozbawią nas bogactwa narodowego (złoża, spółki Skarbu Państwa, lasy itp.).
W dalszym zadłużaniu nas na ogromne, niespłacalne kwoty, Żyd M. Morawiecki znajduje sprzymierzeńców w prezesie Prawa i Sprawiedliwości Żyda – według źródeł internetowych – Jarosława Kaczyńskiego i parlamentarzystów PiS.
W wydanej w 2015 roku książce pt. „Bankructwo Ameryki Nadchodzi. Wielka Depresja 2.0” (tytuł oryginału: „The Real Crash. America’a Coming Bankruptcy. How to Save Yourself and Your Country”) autor, Peter D. Schiff, proponował ogłoszenie przez także ogromnie zadłużone Stany Zjednoczone Ameryki, w interesie ludzi, obywateli USA, BANKRUCTWA.
W uzasadnieniu podał m.in. : „Co się zaś tyczy naszego długu publicznego – jest tylko jedno dobre rozwiązanie: takie, jakiego nie proponuje żaden polityk, komisja do spraw długu a ni telewizyjny autorytet – Ameryka musi zrestrukturyzować swoje zadłużenie. Jesteśmy już bankrutem i czas to ogłosić. Stany Zjednoczone Ameryki są niewypłacalne i powinny rozpocząć państwowy odpowiednik postępowania upadłościowego. Wówczas, niczym zbankrutowana firma, możemy spłacić jakąś część naszych długów – Chinom beneficjentom ubezpieczeń społecznych, i innym wierzycielom, a także przeprowadzić reorganizację.
Nikt nie chce słyszeć tych wieści i politycy z pewnością nie chcą ich przekazywać. Ale dla Amerykanów będzie jeszcze gorzej, kiedy nastąpi prawdziwy krach – gdy bezrobocie poszybuje w górę, kredyty się skończą, ceny domów znów zanurkują albo co gorsza załamie się dolar, zerując wszelkie oszczędności i posyłając ceny dóbr konsumpcyjnych w stratosferę. Proponuję złagodzenie ciosu. Zamiast nagłego krachu mój plan da nam bolesną, ale ograniczoną recesję.
Oprócz ocalenia nas przed gospodarczą ruiną, mój plan przyniesie Amerykanom bezpośrednie korzyści. Niższe podatki i mniej regulacji to więcej wolności i większa przestrzeń dla małych firm. Oszczędzający skorzystają na rozsądnej polityce monetarnej i realistycznych stopach procentowych.
(…) Zbankrutujemy, żeby uniknąć kryzysu czy w odpowiedzi na kryzys? Zbankrutujemy na naszych warunkach, czy na warunkach narzuconych nam przez wierzycieli? Sądzę, że im szybciej zbankrutujemy, tym lepiej, a warunki będą korzystniejsze, kiedy to my je zaproponujemy.
(…) Ogromne, zyskowne banki mogą dostać mniej niż starsze panie posiadające obligacje oszczędnościowe. Albo może dajmy Amerykanom preferencyjne warunki względem cudzoziemców.”
Źródło: Peter D. Schiff Wielka Depresja 2.0 Bankructwo Ameryki Nadchodzi”, Fijorr Publishing Company, Wydanie pierwsze
– Warszawa 2015
Skierowałem wniosek do prezydenta Andrzeja Dudy: „Wniosek o zrealizowanie przez adresata niniejszego pisma mieszczących się w ramach uprawnień Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej działań – w formie Projektu – mających na celu ogłoszenie przez Polskę potwierdzającego stan faktyczny bankructwa, wskazując jako winnych Żydów.”
Zgłosiłem siebie jako kandydata na lidera Projektu jak wyżej.
Za niespełna trzy tygodnie odbędą się wybory parlamentarne. zachęcam Państwa, do sprawdzenia aktywności Waszych kandydatów na posłów na Sejm RP. Ja to robię… Statystki krasomówców, bywają… przerażające.
U niektórych, jedyną formą aktywności jest… udział w głosowaniach – ponad 99%. Z tego rozlicza prezes J. Kaczyński. Przesyłam link do strony Sejmu RP „Aktualni posłowie”: Aktualni posłowie – Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Dokumenty: