Z.Kękuś (PPP 457) D.Tusk, zwerbowany przez służby USA (śpioch?) wyciąga Polaków na ulice 4 czerwca.

Donald Tusk wzywa: „Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie” – https://twitter.com/donaldtusk/status/1647148095447216129
Donald Tusk apeluje: “Masz już dość ich kłamstw, złodziejstwa i korupcji, chcesz lepszej, bezpiecznej przyszłości dla siebie, dla swoich bliskich, dla Polski? Szukasz nadziei i pragniesz zwycięstwa? Bądź w Warszawie, 4 czerwca, w samo południe na wielkim marszu. Pokażemy im naszą siłę”.
https://www.youtube.com/watch?v=UuKBPffJFSE
Donald Tusk zapomniał…
Polacy pamiętają… że już raz był premierem. A gdy był, to pokazywał, jego siłę… W tym ujawnił – bardzo szybko, kilka miesięcy po objęciu urzędu premiera – grupę docelową jego polityki. Nie są nią Polacy.
W PPP 457 Przypominam niektóre z jego działań i decyzji oraz niektóre ich skutki.
Nie można wykluczyć, że są w ścisłym związku ze zwerbowaniem go w 1993 roku przez służby USA – Departament Stanu.
Jest Donald Tusk ich byłym… stypendystą. Tusk „śpioch”?
Nie można wykluczyć, że Donald stypendysta wciąż spłaca tamto stypendium. Czego jakby dowodem jego polityka zagraniczna, dla której minister spraw zagranicznych w jego – gdy był premierem – rządzie, Radosław Sikorski, użył określeń, które Wielki Słownik Języka Polskiego klasyfikuje jako wulgarne. Wiadomo jednak, że … trafnie użyty wulgaryzm jest doskonałym instrumentem opisu świata.
Jedno było nie wulgarne: „murzyńskość”.
Nie dajcie się, Polacy, pasożytowi, szkodnikowi, manipulantowi Donaldowi Tuskowi wyprowadzić na ulice.
Dla naszego bezpieczeństwa.
W zamiarze osiągnięcia swego celu, Donald Tusk jątrzy, obraża Polaków. Ciekawe, czy tego – skutecznej w stosowaniu przez jedno środowisko od kilku tysięcy lat zasady: „dziel i rządź” – też go na szkoleniu w USA trenerzy z Departamentu Stanu uczyli…
Oni – Donald Tusk i Jarosław Kaczyński – niby sobie „skaczą do oczu”, a my przekonani, że oni tak naprawdę… też tak mamy mieć…
Stanom Zjednoczonym grozi bankructwo. Mogą je ogłosić na dniach, w czerwcu.
Z poprzedniego największego kryzysu wyciągnęła je II wojna światowa. Historyk z wykształcenia, Mateusz Morawiecki, trafną przedstawił uczestnikom spotkania w kwietniu 2013 r. w restauracji „Sowa i Przyjaciele” diagnozę: „Ja trochę tę historię znam i lata 30. ch…a, a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone. Wojna wyciągnęła.”
Nie byłoby tej wojny, gdyby nie hojni, wiadomego pochodzenia, sponsorzy Hitlera…
Ku przestrodze przypominam: „Mam jeszcze jedną informację teraz wam do przekazania. Ona jest bardzo trudna do tego, żeby ją ubrać w słowa. Dlatego wybaczcie jeśli będę się w tym plątać. Dlatego teraz będzie rebus. Miałam możliwość spotkać się z osobami z bardzo wysokich szczebli pewnej grupy, która, której przewodzi Natalia, Alicja, Tomek i Ola. To jest taka grupa, w której osoby, które z tej grupy pochodzą przywodz, dowodzą tą grupą. To są, ci ludzie są tacy sami jak my. Mimo że są w tej zgrai. I mają wgląd w różne dokumenty. I dla wielu może to być szokująca informacja, dla wielu już oczywista, bo sami ją wydedukowali. Ta grupa, czyli jeszcze raz powtórzę Natalia, Alicja, Tomek i Ola, to grupa która teoretycznie według wielu ma nas chronić, którą pragniemy, żeby tutaj się rozgościła na naszym terytorium, oni także posiadają swoje agendy. I w tej rozpisce jest deadline, jest 2024 rok, do którego właśnie ta grupa, czyli Natalia, Ala, Tomek i Ola mają spowodować, że Polacy zostaną powołani do broni i staną do wojny, militarnej. (…) Ale z innych źródeł również wiem, tych, którzy tutaj w sercu mają bardzo duży patriotyzm, że na czele polskich wojsk i nas nie stanie polski generał. Dlatego nie możemy dać się wplątać, sprowokować, ani do konfliktu – nie wiem, czy można użyć tych słów – zbrojnego, ani do jakichkolwiek działań, w których będzie użyta broń, w których będziemy używać nienawiści, będziemy niszczyć i plądrować. I to jest dygresja, którą chciałam wam powiedzieć.”
Źródło: „WIELKA TRANSFORMACJA, czyli CZAS ZMIAN cz.1 – Katarzyna Szewczyk | 212”;
https://www.youtube.com/watch?v=GO_RF0qj8dE (od: 34:49):
Rozwiązuję rebus: NATO.
A stypendysta Departamentu Stanu USA Donald Tusk jątrzy i wzywa…
Euromajdan 2? Od 4 czerwca? Na Placu Zamkowym?
EuroPlacZamkowy…?
.
Sympatyków kanału “Po pierwsze Polak”
proszę o SUBSKRYBCJĘ na http://www.vlav.pl