Z. Kękuś PPP 447 Krzysztofa Bosaka troska o dobre relacje polsko-*ydowskie i metody ich budowania.

Krzysztof Bosak, wybrany na współprzewodniczącego Rady Liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość, przemówił podczas konwencji programowej Konfederacji 18 lutego br. Tak nas widzi: „Polacy nie są narodem głupszym niż inne narody europejskie.”
Głupi to ten, kto bezwartościowy intelektualnie.
Krzysztof Bosak nie posiada wyższego wykształcenia. Sam nie chciał. Pytany o przyczyny wyjaśnił: „Ja studiowałem dziennie architekturę, później studiowałem ekonomię. Nie jestem obecnie ani architektem, ani ekonomistą, zajmują się polityką, dlatego myślę, że to jest dobra, odważna decyzja, żeby po prostu nie poświęcać ani swoich pieniędzy, ani pieniędzy podatnika, (…).”
Być może dlatego nie jest K. Bosak architektem, ani ekonomistą, że nie skończył studiów na żadnym z tych kierunków. ..
Został politykiem. Posłem. Poświęcamy, Polacy podatnicy, na niego nasze pieniądze.
Skierowałem wniosek do liderów partii, które współtworzą Konfederację, tzn. do Grzegorza Brauna /Konfederacja Korony Polskiej/, Sławomira Mentzena /Nowa Nadzieja/ i Roberta Winnickiego /Ruch Narodowy/, żeby podjęli próbę nakłonienia K. Bosaka do rezygnacji z funkcji Współprzewodniczącego Rady Liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość , a także rezygnacji ze współpracy z tą formacją w jakiejkolwiek formie.
To dobra rada. Powinni z niej skorzystać adresaci mojego wniosku. W interesie Polaków. A przecież, żeby bronić naszych interesów są…
Krzysztofa Bosaka zaś poprosiłem, żeby mi wyjaśnił, kto powinien być adresatem noty dyplomatycznej, w sprawie tzw. Deklaracji Terezińskiej, o której potrzebie opublikowania/wydania przez władze Rzeczypospolitej Polskiej informował – ku zapewne ogromnej radości bezpodstawnie wobec Polaków roszczeniowych organizacji *ydowskich i ich popleczników – wobec publicznie, w tym jako poseł na Sejm RP oraz jako kandydat Konfederacji na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Znaczy prezydenta Polaków.
Krzysztof Bosak nie ma w zwyczaju odpowiadać na kłopotliwe dla niego, obnażające jego ignorancję wnioski…
Roszczeniowe wobec Polaków organizacje *ydowskie i ich poplecznicy mają w nim sprzymierzeńca.
.
Sympatyków kanału “Po pierwsze Polak”
proszę o SUBSKRYBCJĘ na http://www.vlav.pl
a także o wsparcie finansowe:
SKOK im. Franciszka Stefczyka,
nr konta: 89 7065 0002 0651 9170 1304 0001
SWIFT: WBKPPLPP