Z.Kękuś PPP 445 Będzie woj*a? A.Dudo odwołaj wizytę J.Bidena i szczyt B9 w Polsce. Trzy niewole…

W obiektach w Krakowie, których właścicielem jest Skarb Państwa, wywieszają plakaty Mariusza Błaszczaka Ministerstwa Obrony Narodowej, o treści: „UWAGA! Nie przekazuj i nie upubliczniaj zdjęć, filmów i informacji o:
– miejscach pobytu lub transporcie żołnierzy
– datach i godzinach przejazdów, wylotów, lądowań
– liczbie i rodzajach wojska
– znakach i tablicach rejestracyjnych pojazdów wojskowych
PAMIĘTAJ! Agresja Rosji na Ukrainę – informacja także jest bronią
MYŚL! Bądź odporny na dezinformację. (…).”
Kraków daleko od wschodniej granicy. A ministerstwo M. Błaszczaka przewiduje ruchy wojsk.
Jakich? Dlaczego w Krakowie? Od kiedy? Marzec…?
Wróg u bram, a Andrzej Duda spokojny… Zaprosił do nas prezydenta USA Josepha Bidena. Bo ten postanowił, że z Polski będzie opowiadał – od 20 do 22 lutego – jak Stany Zjednoczone zjednoczyły świat, żeby wspierał ludzi Ukrainy w ich walce o wolność i demokrację oraz że będzie wspierać naród ukraiński tak długo, jak to będzie konieczne.
Bardziej wskazanym po temu miejscem jest, uważam, Ukraina i dlatego poprosiłem prezydenta J. Bidena, żeby – przez wzgląd na nasze bezpieczeństwo – nie przyjeżdżał do Polski, do zakończenia wojny na Ukrainie.
Jacyś barbarzyńcy mogą zorganizować zamach na niego i… III wojna światowa.
Stany przekroczyły w styczniu br. limit zadłużenia. Nie sposób nie przypomnieć zatem historyka Mateusza Jakuba Morawieckiego,: „– Ja trochę tę historię znam i lata 30. chu*a, a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (…). Wojna wyciągnęła.”
Skierowałem wniosek do A. Dudy, żeby odwołał wizytę J. Bidena w Polsce. A także organizowany przez niego szczyt tzw. Bukaresztańskiej Dziewiątki (B9) – zrzeszenie: Bułgarii, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji i Węgier, którego celem jest pogłębianie współpracy militarnej między krajami wschodniej flanki NATO.
W PPP 445 prezentuję także przyczyny zakończenia kariery zawodowej sympatyka Polaków, autora m.in. „Strategii Syjonu”, Douglasa Reeda. Po tym, gdy w 1951 r. wydał książkę „Far and Wide” zakończono mu karierę zawodową. Napisał w niej m.in.: „(…) Stulecie Armageddonu, jak sądzę, ma pokazać, czy to wszystko ma zostać zniszczone, i to Amerykańska Republika może mieć największy udział w decydowaniu o tej kwestii.
(…) Po obejrzeniu Ameryki byłem pewien, że zostaną podjęte wszelkie wysiłki, aby po raz trzeci użyć siły amerykańskiej i brytyjskiej, aby dokończyć ruinę obszaru chrześcijańskiego, a nawet nastawić te narody przeciwko sobie, jeśli cel może być lepiej osiągnięty w ten sposób. Byłem równie pewien, że ten wielki plan w końcu się nie powiedzie i że koniec dwóch tysięcy lat chrześcijaństwa jeszcze nie nadszedł.”
Wyjaśnił, dlaczego był pewien, tj. bo trzy niewole: polityczny syjonizm, sowiecki komunizm i zorganizowana przestępczość. W tamtejszych władzach.
Polacy, Widzowie PPP, bądźcie odporni – jak tego od nas oczekuje i o co apeluje minister obrony narodowej M. Błaszczak – na dezinformację!
On sam ukrywa przed nami informację o jego planach szkoleń – jak podała ppłk. J. Balik 200 tysięcy – rezerwistów. Odesłał mnie do jego podwładnych.
I tak dobrze, że nie do siedziby NATO… Wszak inny podwładny premiera z *ydowskimi korzeniami Mateusza Jakuba Morawieckiego, minister od naszego zdrowia, Adam Niedzielski, po odpowiedź na pytanie, jakie organizmy modyfikowane genetycznie (GMO) są – bo są!!! – w szczepionkach przeciw COVID-19, skierował mnie do producentów.
Zachowują się, jakby jutra miało nie być…
Wojna…? A po niej nowy porządek…?
.
Sympatyków kanału “Po pierwsze Polak”
proszę o SUBSKRYBCJĘ na http://www.vlav.pl
a także o wsparcie finansowe:
SKOK im. Franciszka Stefczyka,
nr konta: 89 7065 0002 0651 9170 1304 0001
SWIFT: WBKPPLPP